Volejbal - činnost

Činnost volejbalového oddílu je jasná. Hrajeme tuto krásnou kolektivní hru pro radost.

Volejbalový oddíl Sokol Verneřice se schází pravidelně každý pátek a každé úterý, kdy hraje oddíl stolního tenisu zápas na půdě soupeře. Scházíme se vždy v tělocvičně Sokola Verneřice v čase 18:00-20:00.

 

Tento oddíl reprezentuje Verneřického sokola na turnají amatérských hráčů s názvem V.O.S.A. (Veřejné Odbíjenkářské Sdružení Amatérů - http://www.vosa-teplice.cz/). Označení "amatéři" představuje pouze skutečnost, že účastníci nejsou registrováni na Českém Volejbalovém Svazu (http://www.cvf.cz) a neznaméná to, že je to tam samé kopyto, které neumí bouchnout do balónu smiley. Z výsledků si možná řeknete, že nám to vůbec nejde, ale my zrajeme jako víno.

 

Oddíl volejbalu také pořádá turnaje smíšených družstev. Tradiční je open air turnaj s názvem "HROBSKÁ PRDA OPEN", kterého se pravidelně účastní družstva z Košťan, Oseka, Bohosudova, Hrobu, Verneřic, Bíliny a Policie ČR. Další skoro tradiční turnaje jsou Valentýnský, Velikonoční a Mikulášský. Fotografie z turnajů si můžete prohlédnout v sekci "Fotogalerie".